תקנון השימוש באתר

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

האתר  "מיכל הקטנה” (להלן “האתר”)הינו אתר לרכישת מוצרים של "מיכל הקטנה" הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. לקוח הרוכש מוצר באתר זה מצהיר כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן לפני הרכישה. התקנון  זה מהווה חוזה מחייב בין הלקוח לבין החברה.

על הלקוח להיות בן 18 ומעלה במידה והלקוח הוא קטין עליו לבצע את פעולת הרכישה באתר בהשגחתו ובאישורו של הורה או אפוטרופוס המקבל על עצמו את תנאי תקנון השימוש באתר. הגולש מתחייב לעשות שימוש באתר בתום לב ולא לבצע פעולה או ניסיון לפגוע באתר או במפעילו.

זכויות יוצרים:

השימוש שנעשה בכל התכנים באתר (קבצים ,תמונות וסרטונים) הפונים לקהל הלקוחות עשויים להשתנות לעיתים על פי שיקול החברה אינה חייבת לעדכן על כך בערוצי המדיות השונים טרם.

כל התמונות הסרטונים והסימנים המסחריים אשר מופיעים באתר ואינם בבעלות החברה שייכים לבעלי המותג הרשום בחוק בלבד.

מדיניות פרטיות:

אנחנו מכבדים את פרטיות הגולשים והלקוחות לכן לא נעביר או נשתף מידע אישי הקשור לפעולות שנעשו בחשבון הלקוח ,פרט לגופים הקשורים באופן ישיר לביצוע ההזמנה (לדוגמא חברות שילוח)  אנחנו נעשה הכלעל מנת להבטיח שמידע רגיש לא יגיע לצד שלישי .במקרה וצד שלישי ישיג מידע כלשהו לא יהיה לכל משתמש באתר עילה לתביעה כנגד מפעילי האתר בגין נזק שנגרם לגולש בשל כך..

כחלק מתהליך האבטחה של המידע, כתובות איי פי נבדקות שכתובות אלו חוקיות על מנת למנוע מעשי הונאה ומרמה. הנהלת האתר רשאית לחסום כל כתובת איי פי או כתובת בקרת גישה למדיה שנמצאת חשודה מבלי  לתת הסברים למשתמש שנחסם.

אתר זה עשוי להכיל שימוש קבצי עוגיות אוטומטיים . החברה משתמשת בכל נתוני הסטטיסטיקה הפנימיים על מנת לנתח את נתוני הגלישה. נתונים אלו הם אנונימיים והנהלת האתר משתמשת על מנת לשפר את חווית הגלישה, השירותים הניתנים לך ומוצרים שיכולים להתאים לגולש.

התכנים המוצגים באתר:

הנהלת האתר עושה כמיטב יכולתה להציג תכנים נכונים ומדויקים ככל הניתן .

באתר יתכנו קישורים לאתרים חיצוניים (לדוגמא יוטיוב) הנהלת האתר אינה אחראית על קישורים אלו והשימוש בהם חלה על הגולש בלבד. התכנים אשר מוצגים בקישורים חיצוניים בבעלותם בלבד ועל הגולש לפעול על פי תנאי השימוש שלהם..

באתר ייתכנו תקלות טכניות ( כגון נפילת שרת האתר או בעיות תקשורתשונות) אשר אינן בשליטתנו שיגרמו לחוסר שירות ויכולת לבצע רכישות באתר. אין מפעילי האתר אחראים לכל נזק שיגרם לגולש על כך.

הרכישה באתר

לאחר סיום תהליך ההזמנה באתר ישלח לכתובת המייל אותה הזנת בתהליך ההזמנה אישור הזמנה.

אישור הזמנה זה מודיע כי הזמנתך נקלטה לתוך ההזמנות במערכת  ומחכה להמשך טיפול.חשוב לציין כי ביצוע הרכישה כמופיע באתר מהווה אישור הזמנה מבחינת הלקוח כעסקת רכישה לכל דבר.

בביצוע הזמנה הלקוח מאשר את חיוב סכום העסקה בנוסף לדמי משלוח המצויינים בפרטי ההזמנה של המוצר או המוצרים והתשלום עבורם בכרטיס אשראי..

טיפול בהזמנה: בדיקה של פרטי הלקוח ואישור של חברת כרטיסי האשראי.זמן טיפול של הזמנה יתכן להשתנות לפי זמינות המוצרים במלאי או הספקתם על ידי צד ג וכדומה.

חיוב כרטיס האשראי ומסירת החבילה לחברת השילוח: ישלח מייל נוסף ללקוח המתריעה על כך שהחבילה נשלחה ומחכה לתיאום מול חברת השילוח, במידה והלקוח לא יהיה זמין בכתובת לקבלת המשלוח לא תהיה החברה אחראית על עיכובים שנגרמו באספקת המוצר ללקוח.

אימות הנתונים: על הלקוח להזין נתוני כתובת נכונים ומדוייקים למשלוח במידה וחלו אלו אי דיוקים בכתובת המשלוח וחברת השילוח נבצרה מלהשלים את אספקת המוצר ,עלויות המשלוח יחולו על הלקוח והחברה תהיה רשאית לשנות את כתובת המשלוח לאיסוף עצמי בנקודת איסוף מרכזית הקרובה ביותר לכתובת הלקוח שתימסר. הלקוח לא יהיה זכאי להחזר כספי כל שהוא בעקבות שינוי שיטת המשלוח.

נתוני הפריטים באתר: במקרה שנפלה טעות בו או בהם כגון: מחיר המוצר,שם המוצר,תיאור מוצר,זמינות מלאי של המוצר, נתונים טכניים ,תמונה או מדיה שגויה וכדומה במוצר או מוצרים אשר מוצגים באתר, רשאית החברה לבטל את פעולת רכישת המוצר. תימסר הודעה ללקוח בדבר הטעות ועל כך שהחברה אינה יכולה להשלים את מכירת המוצר ללקוח.

אישור הזמנה: כל הזמנה שהושלמה מחייבת אישור הזמנה במייל שהלקוח הזין במהלך תהליך הרכישה. במידה ולא התקבל אישור למייל ,דבר המעיד כי קרתה תקלה בתהליך ההזמנה באתר וההזמנה לא נקלטה במערכת ההזמנות.

במקרים כאלו מחובתו של הלקוח ליצור עמנו קשר על מנת לברר את סטטוס ההזמנה ותיקונה. במקרה של תקלה  מפעיל האתר יהיה רשאי לא לספק את המוצר ללקוח או למסור לו הודעה על כך שהמוצר לא יסופק . הלקוח במקרה זה לא יהיה זכאי לפיצוי או שיפוי מהחברה.

אספקה והובלת המוצר:

החברה תדאג לאספקת המוצר או המוצרים לכתובת שהוזנה על ידי הלקוח בתהליך ההזמנה תוך 7 ימי עסקים..

המשלוח יבוצע אך ורק לכתובת שנמסרה בתהליך ההזמנה ואין באפשרות הלקוח לשנותה לאחר מכן.האספקה תתבצע רק על ידי חברת שליחויות שהחברה עובדת עמה.

הלקוח יוכל לאסוף את המוצר באופן עצמאי אבל זה רק בתנאי שבחר באפשרות זאת בזמן הזמנת המוצר.לא יתאפשר איסוף באופן עצמאי לאחר מתן הזמנה עם כתובת למשלוח.

הנהלת האתר לא תהיה אחראית לכל עיכוב, איחור באספקה או אי אספקה שנגרם כתוצאה של כוח עליון או בגורמים שאינם בשליטה שלה.

עלויות המשלוח מחושבות על פי העליות הנגבות על ידי נותני השירות. עלויות אלו ישולמו במלואן על ידי הלקוח המזמין את המוצר אלא אם נרשם כי מחיר המוצר כולל את דמי

השילוח .

אופן האריזה: החברה תארוז את המוצר שנשלח בצורה הטובה ביותר על פי שיקול דעתה להבטיח את שלמות המוצר..

במקרה של טענה של הלקוח כי החבילה לא נמסרה וחברת השילוח מצהירה כי המשלוח הגיע ליעדו.הנהלת האתר תפעל בהתאם להנחיות חברת השילוח לבירור ואיתור המשלוח. על הלקוח להיות מודע כי זמן האספקה של המוצר עלול להתעכב כתוצאה מכך.

החזרות של מוצר/ים

לקוח יכול להחזיר מוצר תוך 14 ימים מיום ביצוע ההזמנה .

יש לצרף את החשבונית המקורית.

ללא חשבונית לא התקבלו ולא תינתן בגינם החזר כספי.אין החזר או זיכוי כספי על מוצרים שהאריזה שלהם נפתחה או שנעשה שימוש במוצר.

במקרה של פריט לבוש במידה והוסרה התווית לא יתקבל המוצר חזרה.

זיכוי הלקוח יעשה תוך 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום בהם שילם הלקוח עבור הרכישה..

ביטול עסקה

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן <ביטול עסקה>התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן , התשמ”-1981.

הלקוח יישא בכל עלויות החזרת המוצר כמו כן במידה והמוצר או המוצרים נשלחו במשלוח חינם ללקוח עלות המשלוח הראשוני

ללקוח יקוזז מסכום ההחזר הכספי שיוחזר ללקוח.במידה והיו עלויות נוספות עבור שילוח המוצר, הלקוח ישא בהן.עמלת סליקה

של 4% מסכום הרכישה יקוזז סכום ההחזר שניתן ללקוח

לוח הופעות: 

חברת מיכל הקטנה אינה אחראית על פרסום התאריכים או השעות של ההופעות המפורסמות באתר,

המידע מתקבל ישירות מחברת ההפקה וחברת מיכל הקטנה בע"מ אינה אחראית לכל ביטול,איחור או אי קיום של המופעים

וכמו כן החברה אינה אחראית לכל עוגמת נפש או נזק כספי שנגרם כתוצאה מכך.

דין וסמכות שיפוט 

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה  כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ונמצא תחת סמכות השיפוט

של בתי המשפט תחת החוק הישראלי.

:להבהרות נוספות על מה שנאמר לעיל אפשר ליצור קשר עם שירות הלקוחות