תקנון אתר ומדיניות רכישה

תקנון חנות

לקוחות וגולשים יקרים,

חברת מיכל הקטנה המייצגת את אתר מיכל הקטנה שמחה לארח אתכם באתר ומקווה לספק לכם את כל הדרוש לכם, הן מבחינת המוצרים והן מבחינת השירות. החברה מתחייבת בזאת לפעול בצורה הטובה, האמינה והמהירה ביותר. החברה מתחייבת בזאת לעמוד בכל התחייבויותיה באשר הם. החברה תשמח לענות על כל שאלה או הבהרה בכל נושא שהוא, כולל תקנון זה, בימים ובשעות המפורסמים באתר.

כללי
תקנון זה הנו התקנון המחייב את החברה מחד ואת הגולשים והלקוחות מאידך.

כל פעולה באשר היא, כולל רכישת מוצרים באתר, מהווה הסכמה של שני הצדדים לחוזה וכוללת הסכמה לתנאים הקבועים בתקנון זה. נא קראו אותו עובר הרכישה.

רשאים לרכוש מוצרים באתר בעלי כרטיסי אשראי תקפים, אשר נבדקו וניסלקו בחברות האשראי, אושרו ואומתו.

מודגש בזאת כי אחריות ושירות המוצרים הינם באחריותם הבלעדית של הספקים השונים.

אמצעי ותנאי התשלום
כרטיסי אשראי – לאחר רכישתך תתבקש למלא את פרטי כרטיס האשראי שלך במקום הנדרש. הכרטיס חייב להיות תקף ומאושר על-ידי חברת האשראי, ניתן לסליקה ונמצא תקין.

לא יסופק מוצר על-ידי ספק ללא אישור העסקה על-ידי חברת האשראי. שיקול הדעת בסעיף זה הנו של הספק באופן בלעדי.

בכל מקרה שנמצא כרטיס אשראי שאינו תקף, ו/או שהעסקה לא אושרה על-ידי חברת האשראי, רשאי הספק לבטל את העסקה. הספק איננו חייב להודיע לך על ביטול העסקה.

מזומן (שטרות כסף) – במעמד קבלת המוצר בחברה בלבד.

שימו לב !!!
המחירים באתר הנם לתשלום אחד וכוללים מע"מ כחוק.

 

אחריות ושירות

תנאי האחריות הנם בכפוף לתנאי והחלטתו של היבואן והספק בארץ או בחו"ל.
באותם המקרים בלבד שחברת מיכל הקטנה יכולה לסייע ללקוחות בפתרון בעיות, השירות יינתן במשרדי מיכל הקטנה בלבד, ללא שום קשר למקום מגוריו של הלקוח, או לחלופין בהתאם להזמנת שירות ותשלום בהתאם בבית הלקוח, בתיאום מראש בלבד.

פגיעה פיזית, נזק פיזי או שבר גורמים לפקיעת האחריות. האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות או כל שימוש לא נאות במוצר.

הרכבה לקויה של חלקים עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות.

מוצרים ושירותים באתר/בחברה
האתר כולל מגוון רחב של מוצרים ושירותים. מודגש בזאת כי בכל הקשור למוצרים, האחריות הבלעדית הנה של היצרנים והספקים בלבד.

חברת מיכל הקטנה מתחייבת בזאת לספק את המוצרים שנרכשו באתר. אולם, במקרים בהם אזל המוצר במלאי הספק, ו/או המוצר נמצא כלא תקין, טרם מסירתו ללקוח, יוצע לך, רוכש המוצר, מוצר חלופי, בעל איכויות דומות, במחיר הזול ביותר שיכול הספק להציע, על מנת לספק את רצונך. במידה וההצעה לא תהיה מקובלת עליך, ההזמנה תבוטל, ויחד עמה החיוב בחברת האשראי.

תמונות המוצרים באתר הנן להמחשה בלבד ובכל מקרה אין להתייחס לתמונה כאל המוצר הנרכש.

המרכיב הבלעדי הקובע להזמנה הנו היצרן והדגם של המוצר הנבחר. כמו כן, ישנם מוצרים באתר שישנה אפשרות לעיין בפרטים נוספים אודותיהם. הואיל וכך, ולמען הסר הספק, במקרים בהם הפרטים הנוספים אינם נכונים, מכל סיבה שהיא, היצרן והדגם בלבד של המוצר יקבעו לעניין ההזמנה.

ביטול והחזרת מוצרים
יש באפשרותך  להחזיר את המוצר תוך 14 יום. המוצר חייב להיות סגור באריזתו המקורית, ללא פתיחת האריזה או שימוש במוצר. במקרה כזה תקבל זיכוי כספי מלא, בניכוי דמי משלוח החבילה ו- 5% מערך המוצר או 100 ש"ח, הנמוך מבניהם.

אספקת המוצרים
המזמינים במשלוח יקבלו את המוצר/ים באמצעות דואר רשום – רשות הדואר, או באמצעות חברת המשלוחים, על-פי שקול דעתה הבלעדי של  מיכל הקטנה.

עלות המשלוח מכסה רק את שגור המוצר/ים ממשרדי מיכל הקטנה ועד לאתר המסירה (במשלוח עם חברת שליחויות), או עד בית הדואר הקרוב לאתר המסירה (במשלוח בדואר רשום).

דמי המשלוח אינם כוללים ביטוח של המוצרים.

המזמינים במשלוח, יקבלו במייל טופס תנאי משלוח לחתימה.

במקרה של עיכוב באספקת המוצר כתוצאה מכוח עליון ו/או תקלות ואירועים שאינם בשליטתה של חברת מיכל הקטנה  ו/או הספקים השונים, החברה והספקים לא יישאו באחריות, חיוב כרטיס האשראי יבוטל וההזמנה תבוטל בהתאם.

כמצוין באתר, מחירי המשלוחים לפי הכתוב באתר ולפי סטטוס הלקוח (מועדון לקוחות, עסקי וכו)

לעתים חלה טעות סופר בתום לב במחירי מוצרים או בפרטים הנוספים, במקרים כאלו רשאית חברת מיכל הקטנה לבטל את העסקה ולזכות מידית את חיוב האשראי. ט.ל.ח.